خانـه هـای چـوبی

لـوکـس و سوپـرلوکـس

بام بهشت پارسیان

این برند با توجه به قدمت چندین ساله و امکانات موجود در کارخانجات صنعتی خود امکان طراحی خانه های چوبی را با برترین متد های روز دنیا، مطابق با آیین نامه های محاسباتی مرکز تحقیقات مسکن جمهوری اسلامی ایران برای مراجعین محترم در ابعاد و متراژ مختلف تا حداقل ۵۰ متر به بالا فراهم نموده است.این خانه ها بر اساس آیین نامه مرکز تحقیقات مسکن مجهز به سیستم‌های عایق حرارتی بوده و مقاوت صد در صدی را در برابر هرگونه حریق شامل میشود لذا بر اساس مشخصات فنی سازه های پیش ساخته و سیستم سبک سازی اجرا شده در چوب های اشباع شده از جنس کاج روسی، امکان مقاوت در برابر زلزله، حداکثر تا ۷/۵ ریشتر و وزش باد حداکثر ۶۰ کیلومتر بر ساعت قابل اجرا می باشد.

و امکان طراحی در متراژ و ابعا بزرگتر (۱۰۰ متر، ۲۰۰ متر و …) فراهم نمودیم که قابل اجرا در حداکثر چهار طبقه روی همکف و یک طبقه زیر همکف می باشد.

 

داشتن ویلای چوبی و زندگی در یک فضای چوبی در یک منطقه خوش آب و هوا به صورت یک رویای بسیار زیبا برای تمام مردم دنیا در نظر گرفته شده است و ساخت این ویلای های چوبی در اروپا و آمریکا بسیار مورد استقبال مردم بوده و باعث شده تا بسیاری از این ویلا های مدرن و شیک در این کشورها از چوب ساخته شود.

ازین رو با توجه به استقبال چشمگیر صورت گرفته در این موضوع، این شرکت امکاناتی در جهت بهبود کیفیت و بالا بردن ضریب امنیتی سازه ها درنظر گرفته است که شامل نکات ذیل میشوند:

  1. استفاده از تخته های ۲۲سانت به بالا در دیواره ها (قابل تغییر)
  2. اجرای سیستم آکوستیک در سقف ها و استفاده از تخته سه لا
  3. مقاومت صد در صدی در برابر حریق با استفاده از کند سوزها
  4. عایق کاری و مقاوم سازی در سه تیپ مختلف جهت اتلاف انرژی
  5. مقاومت در برابر زلزله حداکثر تا ۷٫۵ ریشتر به همراه مشخصات فنی
  1. اجرای فونداسیون بتنی و فلزی جهت بالا بردن مقاومت سازه
  2. اجرای لوله کشی آب (سرد،گرم) به صورت توکار

خدمات ویژه

همچنین این شرکت آماده ارائه خدماتی ویژه نظیر دیوار چینی، محوطه سازی، دکوراسیون، نما کاری، نورپردازی و باغچه مبلمان میباشد.

امکانات منحصر به فرد

ما در راستای متمایز بودن با دیگر برند ها در جهت کسب رضایت مشتری و ارائه خدماتی مطلوب همراه با خانه ها و مجموعه هایی کاملا مدرن و پیشرفته، اهدافی را در نظر داریم که همه روزه باعث پیشرفت این مجموعه بوده است که شامل:

۱-قابلیت طراحی پلان با توجه به نیازهای کاربر

(اعم از تغییر در پلان داخلی، دکوراسیون، مبلمان، محوطه با جزئیات)

۲-استفاده از سازه های مقاوم در برابر زلزله به همراه مشخصات فنی و اجرا در زاویه های مختلف بصورت مسطح و شیبدار

۳-استفاده از عایق حرارتی جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و مقاومت در برابر حریق

۴-امکان استفاده از تکنولوژی ها و سیتم های هوشمند و قابل کنترل از راه دور جهت کنترل انرژی، برق استراری، تشخیص نشت گاز و دمای محیط به صورت خودکار

۵-استفاده از روش های مدرن جهت ساخت به سبک تیمبریک تخت و ال اس اف (lSF)

هوشمند سازی

لازم به ذکر است؛ این شرکت با افتخار و تکیه بر علم و دانش متخصصان حوزه الکترونیک خود برای اولین بار در ایران امکان هوشمند سازی خانه های چوبی را در بخش های خصوصی سازه که شامل سیستم‌های امنیتی، حفاظتی، اعلام حریق، آبیاری، نورپردازی، گرمایشی و سرمایشی میشوند فراهم نموده و

روش های ساخت

۱-سازه تیمبریک تخت

نحوه ای از ساخت است که به صورت کشویی و به صورت کام و زبانه روی هم قرار گرفته که به طور کلی از چوب استفاده می شود.

۲-سازه LSF (ال اس اف)

یکی دیگر از روش های ساخت این شرکت از سازه های ال اس اف می باشد که سیستم ساخت قاب فولادی سبک Lightweight Steel Framing که به اختصار LSF نامیده می شود از متدهای مدرن اجرای سازه می باشد. سازه LSF از سال ۱۹۵۰ در برخی از کشورها از جمله کانادا آغاز شد ولی از سال ۱۹۹۰ استفاده گسترده از آن صورت گرفت. سازهLSF در ایران برای اولین بار در سال ۱۳۸۵ به کار گرفته شد. (تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات، معرفی رسمی به عنوان فناوری نوین) عامل اصلی در این سیستم مقاطع فولادی جدار نازک می باشد. این مقاطع، فلزی سردنورد شده می باشد که شکل دهی آن ها با استفاده از ورق های فولادی نازک انجام می شود.

چرا خانه ی چوبی؟

خانه های چوبی یا به عبارتی خانه های دوستدار طبیعت با شعار “ساخت و ساز بدون نخاله‌های ساختمانی” سازگار با اکوسیستم هر منطقه با امکان توسعه ی آتی یا جابجایی و انتقال ضامن حفاظت از محیط زیست معرفی شده، این خانه ها …

بیشتر بدانید