معرفی شرکت

شرکت بام بهشت پارسیان با شماره ثبت ۳۲۲۹۵۲ و شناسه ملی ۱۰۱۰۳۶۱۱۴۵۸ از سال ۱۳۸۷ در صنعت ساختمان فعالیت خودرا آغازنمود.این شرکت با هدف ایجاد شادابی در فضای متفاوت و تغیر الگوی مصرف در صنعت ساختمان آغاز به کار کرده است.

همچنین  شرکت بام بهشت پارسیان ،  با تکیه بر علم و تکنولوژی و بهره گیری از تخصص و تجربه فرزندان این مرزو بوم در قالب مدیران خود و با تاکید بر ساختمان سازی  در قالب سازه های چوبی، از پیشگامان ارائه خدمات نوین در صنعت فوق می باشد.

در سال های اخیر شرکت بام بهشت پارسیان در کارخانجات تولیدات صنعتی خانه های چوبی با  استفاده از مدرن ترین ابزارآلات صنعتی با هدف رونق تولید، توسعه و شکوفایی کسب و کار در کشور با محوریت اقتصاد دانش بنیان و نخبگان کار آفرینی و استفاده از برترین متدهای روز دنیا، مطابق با آیین نامه های محاسباتی آمریکا شمالی APA-NDS و همچنین آیین نامه مرکز تحقیقات مسکن جمهوری اسلامی ایران

و تلفیق آن با سلیقه مشتری، اقدام به ساخت ساختمان‌های بی نظیر با استفاده از مصالح اورگانیک در اکثر نقاط کشور نموده‌است که این ساختمان ها برترین نمونه پیش ساخته نوع خود در تمام جهان است؛ که این نشانه ای دیگر از نوآوری و هوشمندی جوانان ایرانی و نمایشی است از توانایی این شرکت در صنعت ساختمان و صنعتی سازی این موضوع با استفاده از ایده‌های نو و مدرن در جهت، یافتن فرصت هایی جدید از طریق نوآوری و فناوری در ثروت.

این شرکت مفتخر به اجرای صدها خانه چوبی در اقصی‌نقاط کشور بوده؛ همچنین توانایی طراحی، تولید و اجرای تخصصی این خانه ها را به صورت لوکس و سوپر لوکس در متراژ و ابعاد مختلف به همراه محوطه سازی برای صاحبین و مالکین محترم زمین، باغ، باغچه، ویلا و غیره را به صورت پیمانکاری و یا مشارکتی فراهم نموده.

لذا لازم بذکر است از ابتدای سال ۱۳۹۸ قابلیت هوشمند سازی در بخش خصوصی ساختمان ها و طراحی منحصر به فرد پلان را به لیست خدمات این مجموعه اضافه نموده‌ایم.

ماموریت شرکت

با توجه به تعریف چشم انداز، برای نیل به آن لازم است که شرکت علاوه بر اینکه به بهترین نوع خود را در بازار هدف معرفی می نماید، به دنبال وجوه تمایز و بازارهای بکر و دست نخورده باشد و یا به عبارت دیگر، تقاضا را در بازارهای هدف خود برای محصولات و خدمات شرکت افزایش دهد.

اهداف شرکت

شرکت به منظور جهت یافتن به سوی چشم انداز تعریف شده ، دوره های زمانی کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت را در نظر دارد . در هریک از این دوره های زمانی ، شرکت جامعه هدفی را مورد توجه قرار داده و طی زمان تعیین شده در آن جامعه نفوذ می‌کند.

دوره کوتاه مدت

در این دوره که مختوم به سال ۱۴۰۰ است شرکت در نظر دارد خود را به عنوان یک برند در صنعت چوب معرفی نموده و محصولات خود اعم از سازه ها و مصنوعات چوبی را در سراسر تهران عرضه نماید.

دوره میان مدت

در این دوره که مختوم به سال ۱۴۰۴ است شرکت در نظر دارد جامعه هدف را کل کشور عزیزمان ایران قرار دهد و محصولات را به سراسر کشور عرضه نماید.

دوره بلند مدت

در این دوره که مختوم به سال ۱۴۱۰ است  ، بازار هدف شرکت پوشش محصولات و خدمات شرکت بام بهشت پارسیان برای کل جهان تعریف شده است و هدف اشتغال زایی بیش از ۲۰۰۰ فرد در مجموعه و احداث صدها مجموعه اقامتی تفریحی و نمونه گردشگری در مناطق بکر و خوش آب و هوا با نام تجاری دهکده ی سلامت و آرامش است.

وظیفه ما ارائه محصولاتی بر پایه و اساس مصالح ارگانیک در مناطق رویایی با قابلیت هوشمندسازی به صورت لوکس و سوپر لوکس است، تا طبیعت را به دل روزمرگی ها آورده و در سطح جهانی تبدیل به یک شرکت بین المللی شده و نماد ارائه بهترین سازه‌ها و مصنوعات چوبی شود.

.