سرمایه گذاری

نمودارهای آماری

نمودارهای آماری از نرخ رشد قیمت مسکن در مقایسه با نرخ رشد قیمت دلار ، شاخص بورس و

قیمت سکه در بازار در سال های گذشته و نمودار شوک هایی که قیمت مسکن و ارز در سال های گذشته داشته اند.

سرمایه گذاری

شرکت بام بهشت پارسیان در حال سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار در حوزه احداث پروژه های بزگ ساختمانی ، برج ، هتل ، ویلا و همچنین مجموعه های تفریحی گردشگری می باشد و از سرمایه گذاران علاقمند به حوزه ساخت و ساز دعوت به سرمایه گذاری و همکاری می کند. شرکت فعالیت‌های خود را با تمرکز بر سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ساختمانی دنبال کرده و در تلاش است تاشاخص‌ترین و اثربخش‌ترین سرمایه‏ گذاری و مشارکت را در حوزه ساخت‏ وساز انجام دهد.

سرمایه گذاری موفق

یک سرمایه گذاری اصولی و موفق نیازمند آن است که سرمایه گذار با تمامی مراحل سرمایه گذاری آشنایی کامل داشته باشد.این مراحل شامل مطالعه ی بازار،بررسی رقبا،مکان یابی، اندازه پروژه، نوع کاربری‌ها، حجم سرمایه‌گذاری و تهدیدها و فرصت‌هایی که برای پروژه وجود دارد است.سرمایه گذار برای شروع ابتدا باید تمامی این مراحل را مطالعه و بررسی کند و بر اساس نتایج بدست آمده مدل‌های تامین مالی را تعریف کند زیا معمولا پروژه های ساختمانی از مرحله طراحی به بعد،ظرفیت جذب سرمایه پیدا می‌کنند.

سرمایه گذاری در ساخت و ساز

اندازه، قابلیت‌ طراحی، توجیه اقتصادی، موقعیت مکانی، نتایج مطالعات بازار و تحلیل تقاضا مهم‌ترین معیارهای شرکت بام بهشت پارسیان برای ورود و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های پیشنهادی است. در این راستا برآوردهای دقیقی از هزینه‌های سرمایه‌گذاری، آنالیز ریسک‌ها، برنامه زمان‌بندی سرمایه‌گذاری، نحوه تامین منابع، میزان جذابیت پروژه در جلب سرمایه‌گذار، میزان بازدهی سرمایه‌گذاری و نرخ بازگشت سرمایه  از جمله عواملی هستند که شرکت بام بهشت پارسیان به بررسی آن ها جهت انجام سرمایه گذاری مؤثر می پردازد.

سرمایه گذاری در ساخت و ساز

شرکت بام بهشت پارسیان با مطالعه،بررسی و ارزیابی دقیق شرایط و بازار اطلاعات جامعی در حوزه های فنی،مالی و اقتصادی بدست می آورد و با استفاده از این اطلاعات می تواند چشم اندازی جامع جهت سرمایه گذاری در پروژه ها داشته باشد و همین امر باعث می شود که از انجام پروژه هایی که مطالعات پایه آن ها ضعیف است و یا احتمال ریسک دارند جلوگیری کنند. بنابراین، تا زمانی که مطالعات دقیق بازار انجام نشود و تقاضا و خواسته‌های مشتریان شناسایی نشود اقدام به شروع پروژه نمی کنند.

جذب سرمایه گذار

در حال حاضر شرکت بام بهشت پارسیان در حال سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار جهت اجرای پروژه های ساختمانی،ویلا،برج و … است و همچنین در حال ساخت ویلای چوبی و مجموعه اقامتی گردشگری دهکده آرامش و سلامت در بام لواسان می باشد.

سکه بام بهشت پارسیان