شرکت بام بهشت پارسیان حامی طبیعت و محیط زیست

ارگانیک سازی منازل و کلبه ها

شرکت بام بهشت پارسیان در این مدت اقدام به تولید و عرضه انواع خانه ها و کلبه های چوبی کرده و در این چندین سال سهم چشمگیری در از بازار رو به خودش اختصاص داده و پیشرفت چشمگیری داشته است.

چوب طبیعی درخت

در این مدت این مجموعه تلاش به فرهنگسازی و اقدام به تولید خانه های چوبی کردند و با نگاه به مضر بودن سیمان،گچ و خاک برای محیط زیست در این راه مصر تر شدند و با نگاهی به محیط زیست و اقدامی در فرهنگی و اقتصادی در این باره  فعالیت خود را ادامه دادند این مجموعه توانایی ارائه از صفر تا صد خانه های چوبی را دارد و این خانه ها ضد حریق و ضد آب همراه با آپشن هایی همانند silent house ، استخر ، پنجره های دوجداره ، سرامیک آشپزخانه و ضخامت های مختلف الوار ها 

کلبه چوبی

روش های تولید ساختمان

وش های تولید ساختمان : یکی از بهترین روش های تولید ساختمان نیمه پیش ساخته ، فناوری و بهره برداری از چوب به عنوان رایج ترین و فراوان ترین مصالح موجود در طبیعت می باشد، بطويکه در آمریکا، کانادا، ژاپن، چین و دیگر جوامع پیشرفته به عنوان یک سیستم پایدار و مطلوب مورد توجه قرار گرفته است. ایجاد مسکن بدین صورت برای حدود ۲ میلیارد نفر از مردم جهان گواه بر این ادعا می باشد. امروزه انسان در ساخت خانه های چوبی با تکیه بر علم و تکنولوژی به کیفیت و اهداف ویژه ای رسیده است. با توجه به کیفیت انواع چوب ها می توان نتیجه گرفت که چوب درختانی که در منطقه کمربندی واقع در مدار ۶۶ درجه و در درجه شمالی رشد نموده اند، مناسب ترین نوع چوب برای ساخت خانه می باشد. علت مرغوب بودن این چوب ها رشد کند درختان در مناطق سردسیر و بالابودن چگالی و سخت شدن بافت های چوب می باشد.